Realizace

UGO Salaterie

Pro pobočky UGO Salaterie jsme úspěšně zrealizovali už celkem 6 projektů. Pro tu největší, na Václavském náměstí v Praze, jsme využili kombinace svítidel vlastní výroby, instalace LED pásků a několika kusů svítidel od prověřených dodavatelů.

foto UGO Salaterie

Rodinný dům u Prahy

Poptávky po originálních řešeních na míru dostáváme často od architekturu nebo přímo od investorů, stejně jako pro tento dům v nedaleko za Prahou.

foto Rodinný dům u Prahy

Kanzelsberger

Síť knihkupectví Kanzelsberger se řadí mezi stálé klienty CORA - naše osvětlení najdete už v jejich 20 pobočkách. Jedna z posledních realizací proběhla v OC Stromovka v Praze. Zde jsme pro optimální osvětlení regálů pracovali s ohebnými LED pásky v hliníkovém profilu.

foto Kanzelsberger

Atypický půdní interiér

V této realizaci jsme dostali příležitost se vyřádit na osvětlení nově vzniklého podkroví rekonstruovaného domu.

foto Atypický půdní interiér

The Grand Mark

Docílit plnohodnotného a působivého osvětlení bez nutnosti kompletní výměny toho stávajícího? Takového cíle se nám podařilo dosáhnout při realizaci pro hotel The Grand Mark v centru Prahy díky přezbrojení výbojkových svítidel na LED nasvícení.

foto The Grand Mark

Dream Fit

Realizace pro pobočku DOCK sítě fitness center Dream fit je skvělá ukázka výhody naší vlastní výroby. Svítidla CORA SNR byla vyrobena na míru, aby zapadla do prostoru rozměrově i barevným provedením.

foto Dream Fit

AKM papírnictví

I pro pobočku největší papírenské sítě AKM jsme realizovali osvětlení CORA SNR z vlastní výroby naší dílny. Svítidla na míru byla nainstalována přímo do stropní dřevěné konstrukce ve spolupráci s architektem.

foto AKM papírnictví