Komerční prostory

Vystupte z řady díky kvalitnímu osvtlení prodejny! Spolehnout se můžete na naše desetileté zkušeností s osvětlením komerčních prostor. Prohlédněte si naše realizace osvětlení prodejen, hotelů nebo kanceláří. Řešení máme skutečně pro každého.

UGO Salaterie

Pro pobočky UGO Salaterie jsme úspěšně zrealizovali už celkem 6 projektů. Pro tu největší, na Václavském náměstí v Praze, jsme využili kombinace svítidel vlastní výroby, instalace LED pásků a několika kusů svítidel od prověřených dodavatelů.

foto UGO Salaterie

Kanzelsberger

Síť knihkupectví Kanzelsberger se řadí mezi stálé klienty CORA - naše osvětlení najdete už v jejich 20 pobočkách. Jedna z posledních realizací proběhla v OC Stromovka v Praze. Zde jsme pro optimální osvětlení regálů pracovali s ohebnými LED pásky v hliníkovém profilu.

foto Kanzelsberger

The Grand Mark

Docílit plnohodnotného a působivého osvětlení bez nutnosti kompletní výměny toho stávajícího? Takového cíle se nám podařilo dosáhnout při realizaci pro hotel The Grand Mark v centru Prahy díky přezbrojení výbojkových svítidel na LED nasvícení.

foto The Grand Mark

Dream Fit

Realizace pro pobočku DOCK sítě fitness center Dream fit je skvělá ukázka výhody naší vlastní výroby. Svítidla CORA SNR byla vyrobena na míru, aby zapadla do prostoru rozměrově i barevným provedením.

foto Dream Fit

AKM papírnictví

I pro pobočku největší papírenské sítě AKM jsme realizovali osvětlení CORA SNR z vlastní výroby naší dílny. Svítidla na míru byla nainstalována přímo do stropní dřevěné konstrukce ve spolupráci s architektem.

foto AKM papírnictví

Kara

Trutnovská značka kožešinové módy je nám blízká nejen polohou a jménem, ale i pravidelnou spoluprací. Jedna z posledních realizací proběhla pro pobočku v OC Quadrio v Praze, kde jsme využili podhledového svítidla s praktickou nastavitelnou hlavou.

foto Kara

Next Kids

Originální realizace nás zkrátka baví a jedna taková proběhla i pro prodejnu značky Next v pražské Galerii Harfa. Tady jsme se vyřádili na čtvercových stropních podhledech a obdélníkových konstrukcích ve výloze.

foto Next Kids