Osvětlení restaurací

Správné osvětlení může zásadně ovlivnit zážitek hostů ve vaší restauraci. Nabízíme osvětlení, které zvýrazní jedinečný charakter vašeho prostředí, podpoří atmosféru a zároveň zvýší pohodlí a vizuální komfort. Využijte naše zkušenosti s osvětlením restauračních prostorů a posuňte kulinární zážitky vašich hostů na vyšší úroveň.

UGO Salaterie

Pro pobočky UGO Salaterie jsme úspěšně zrealizovali už celkem 6 projektů. Pro tu největší, na Václavském náměstí v Praze, jsme využili kombinace svítidel vlastní výroby, instalace LED pásků a několika kusů svítidel od prověřených dodavatelů.

foto UGO Salaterie

Vinohradský Parlament

Pro restauraci Vinohradský Parlament jsme nasvítili unikátní strop, jehož dominantou jsou vysochaná zvířata od Roberta Palúcha. Použili jsme svítidla z naší vlastní výroby, která dokonale podtrhují jedinečný design vytvořený Ateliérem PH5. Naše osvětlení přispívá k vzdušnějšímu a lépe využitému prostoru restaurace.

foto Vinohradský Parlament

Veganland Chodov

Pro prodejnu Veganland v OC Chodov jsme realizovali kompletní osvětlení s využitím 51 válečkových svítidel, nouzových svítidel, LED panelů a 8 svítidel CIL vlastní výroby na okruhové liště. Celé osvětlení je navrženo s teplotou 3000K, která vytváří příjemnou atmosféru. Projekt zahrnuje i nouzové osvětlení pro zajištění bezpečnosti.

foto Veganland Chodov