Osvětlení obchodů

Vystupte z řady díky kvalitnímu osvtlení prodejny! Spolehnout se můžete na naše desetileté zkušeností s osvětlením komerčních prostor. Prohlédněte si naše realizace osvětlení prodejen, hotelů nebo kanceláří. Řešení máme skutečně pro každého.

Kanzelsberger

Síť knihkupectví Kanzelsberger se řadí mezi stálé klienty CORA - naše osvětlení najdete už v jejich 20 pobočkách. Jedna z posledních realizací proběhla v OC Stromovka v Praze. Zde jsme pro optimální osvětlení regálů pracovali s ohebnými LED pásky v hliníkovém profilu.

foto Kanzelsberger

AKM papírnictví

I pro pobočku největší papírenské sítě AKM jsme realizovali osvětlení CORA SNR z vlastní výroby naší dílny. Svítidla na míru byla nainstalována přímo do stropní dřevěné konstrukce ve spolupráci s architektem.

foto AKM papírnictví

Kara

Trutnovská značka kožešinové módy je nám blízká nejen polohou a jménem, ale i pravidelnou spoluprací. Jedna z posledních realizací proběhla pro pobočku v OC Quadrio v Praze, kde jsme využili podhledového svítidla s praktickou nastavitelnou hlavou.

foto Kara

Next Kids

Originální realizace nás zkrátka baví a jedna taková proběhla i pro prodejnu značky Next v pražské Galerii Harfa. Tady jsme se vyřádili na čtvercových stropních podhledech a obdélníkových konstrukcích ve výloze.

foto Next Kids

Zvěrorkuh

Že pro nás atypické prostory se specifickými rozměry a potřebami nasvícení nejsou problém ukazuje i realizace pro prodejnu Zvěrokruh. S nasvícením na míru hlubokému stropu jsme si v této hravě poradili realizaci vlastní výrobou v naší CORA montovně.

foto Zvěrorkuh